Brawa dla naszej drużyny

6 marca 2015

3.03.2015 w naszym mieście odbyły się międzyszkolne zawody minipiłki ręcznej dziewcząt. Organizatorem zawodów była nasza szkoła i p. Janina Bogusz-Wiśniewska. Drużyna SP16 zajęła 3. miejsce. Hura!!! Królem strzelców naszej szkoły była: Karolina Bondos z klasy 6a – 8 bramek – kapitan drużyny.
Bramki zdobyły też: Nadia Gotthard z kl. 5a – 3 bramki, Wiktoria Powieśnik z kl. 4a – 3 bramki, Dominika Pękała z kl. 6b – 2 bramki i Magdalena Pająk z kl. 6a – 1 bramkę. Pozostałe zawodniczki to: bramkarz – Natalia Pawełoszek oraz Wiktoria Marszałek, Julia Sitek, Wiktoria Grodzka – uczennice z kl.6a Drużynę przygotowała nauczycielka WF-u p. Janina Bogusz-Wiśniewska.

dyplom051
CyberprzemocKonkursy przeprowadzone przez pedagoga w I półroczu roku szkolnego 2014/2015