Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2016

14 października 2016 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W ramach współpracy międzyszkolnej akademię z tej okazji przygotowali uczniowie klasy 2b i 3c Szkoły Podstawowej nr 16 wraz z wychowawczyniami p. Katarzyną Gnizą i p. Elżbietą Brzozą oraz uczniowie klasy 3a i 3b Gimnazjum nr 2 wraz z wychowawczyniami p. Irena Sztwiertnią i p. Beatą Kubiciel. W czasie występu mogliśmy przenieść się do specjalnego wydania wiadomości relacjonującego wydarzenia m. in. z klas i z pokoju nauczycielskiego.
Naszym nauczycielom i pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy zapału, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom tym młodszym i tym starszym zrodziła wiele szlachetnych owoców.
Zdjęcia z imprezy dostępne są w naszej galerii. ZOBACZ.

Światowy Dzień UśmiechuPróba bicia Rekordu Guinnessa