Gwiazdka dla zwierzaka

8 grudnia 2015

Opiekun Samorządu Uczniowskiego – Pani Karolina Kostorz, licząc na dobre serce i zaangażowanie w akcję, kolejny już raz serdecznie zachęca uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 do wzięcia udziału w zbiórce darów dla jastrzębskiego schroniska.
Przedmioty codziennego użytku takie jak: miski, garnki, ręczniki, koce, materace, stare polary, ciepłe swetry, bluzy i inne rzeczy, którymi można dogrzewać zwierzęta podczas mroźnych dni; a także produkty żywnościowe: kasze, ryże, makarony, jedzenie w puszkach dla psów i kotów oraz suchą karmę – proszę przynosić do świetlicy szkolnej do 22 grudnia.
Osoby szczególnie zasłużone otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Wszystkich gorąco zachęcamy do pomocy!
Wasza Pani Karolina 🙂

pies-ze-schroniska

Turniej piłkarski dziewczątWarto czytać!