Karate na skoliozę i nie tylko

14 września 2016

Sztuki walki wschodu są doskonałą alternatywa dla spędzania przez dzieci i młodzież czasu przed komputerem czy smartfonem. U podstaw karate leżą takie wartości, jak: szacunek dla drugiego człowieka w tym szacunek dla starszych ale też słabszych. Karate pozwala poznać możliwości swojego ciała i umysłu. Wymaga konsekwencji i dyscypliny, które w rezultacie owocują i pozwalają poczuć smak zwycięstwa, zwycięstwa nad własnymi ograniczeniami i słabościami.
Jastrzębski Klub działa od 1995 roku i kierowany jest przez jednego z najlepszych karateków w Polsce, shihan Janusza Piórkowskiego. Tytuł shihan oznacza nauczyciela mistrzów i niewielu karateków możne poszczycić się tym tytułem.
Karatecy jastrzębskiego klubu odnoszą liczne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, otrzymują powołania do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata (Tokio 2014), czy Mistrzostwa Europy (Belgrad i Papendal 2016).

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016Sprzątanie świata