Konkursy przeprowadzone przez pedagoga w I półroczu roku szkolnego 2014/2015

10 marca 2015

Pani pedagog przeprowadziła w pierwszym półroczu 3 konkursy plastyczne: „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”; „Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe”; „Zdrowie – podaj dalej”. Brali w nich udział uczniowie klas 1-6. Poniżej podajemy listę uczniów, którzy zdobyli nagrody lub wyróżnienia.
W konkursie „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” Oliwia Szawerna (3a) zdobyła 1. miejsce, natomiast wyróżnienia uzyskali Aleksandra Sitek (3a) i Piotr Uszakiewicz (3a).
W konkursie „Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe” wyróżnieni zostali: Mateusz Pawełoszek (3a), Dawid Karbowniczyn (3a) i Dawid Masoń (4a).
W konkursie „Zdrowie – podaj dalej” 1. miejsce przypadło Joasi Pająk (1b), natomiast wyróżnienia dostali: Marta Białas (3a), Jakub Chlebowski (3a), Piotr Uszakiewicz (3a), Mateusz Gotthard (3a), Julia Durczok, Weronika Karbowniczyn.

Brawa dla naszej drużynyZawody minipiłki koszykowej dziewcząt