Królewna Śmieszka i ekoludki

21 kwietnia 2016

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy w Polsce już od 1990 roku. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. W naszej szkole dbanie o naszą planetę uważamy za bardzo istotne i dlatego dziś 21 kwietnia wystawiliśmy przedstawienie pt.: „Królewna Śmieszka i ekoludki”. W rolach głównych wystąpili: narratorzy – Małgorzata Szmuk i Klaudia Miąsko, królewna – Marta Polny, król – Bartosz Matyja, królowa – Julia Durczok, ptak – Szymon Łoboda, posłańcy – Weronika Karbowniczyn, Weronika Wójcińska, Piotr Rybak, Jakub Spandel, ekoludki – Zuzanna Jabłońska, Martyna Dobisz, Dominika Brzoza, Milena Błatoń, Aleksandra Starzyczny, Zuzanna Ryszka, Kinga Grapentyn oraz inni uczniowie z klasy 2a i 2c. Mamy nadzieję, że przedstawienie się podobało i przypomniało wszystkim, dlaczego dbanie o Ziemię jest tak ważne!

Zobacz zdjęcia z przedstawienia.

Turniej Counter-Strike’aLekcja umuzykalniająca