Obchody Dnia Strażaka

7 maja 2016

6 maja br. nasza Dziecięca Drużyna Strażacka uczestniczyła w uroczystych obchodach Dnia Strażaka zorganizowanych przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. Część oficjalną uroczystości otworzył Komendant Miejski PSP – st. bryg. mgr inż. Edward Deberny. Po okolicznościowych przemówieniach zaproszeni goście wzięli udział w pokazach strażackich. Po tych popisach sprawności strażakom zostało tylko ugasić pragnienie i zaspokoić głód. Integracyjny poczęstunek zakończył ten gorrrący dzień.

W górnym rzędzie od lewej: Jakub Spandel (2a), Jakub Wala (2b), Szymon Łoboda (2a).
W dolnym rzędzie od lewej: Dominik Koczor (2b), Bartłomiej Kapciak (2c), Kamil Krzyształa (2b), Krzysztof Mendrela (2b).
Brakuje tylko Mateusza Maleńczaka z 2b.

Fot. ŁP/KB (JasNet)

Fot. ŁP/KB (JasNet)

Wyniki międzyszkolnego konkursu fotograficznego „Poszukiwacze wiosny”Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Dzień Ziemi”