Półfinały Wojewódzkie w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt

14 maja 2017

Półfinały Wojewódzkie w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt odbyły się 12 maja 2017 w Żorach. Na rozgrywki przyjechały cztery drużyny: z Bielska-Białej, Rydułtów, Żor i Jastrzębia-Zdroju.
Nie było łatwo. Mecze były bardzo wyrównane. Każda drużyna odznaczała się świetnym przygotowaniem i walecznością. Ostatecznie dziewczynki z naszej szkoły zajęły III miejsce.
Dziewczęta wystąpiły w skadzie: kapitan – Wiktoria Powieśnik (6a) , bramkarz – Aneta Temich (6b), Julia Neuman (6a), Marta Skotnicka (6a), Katarzyna Zdeb (6b), Dorota Burdzik (6b), Kaja Bednarek (6a), Sonia Cieszkowska (6b), Anna Starzykowska (6a), Wiktoria Worsztynowicz (6a), Joanna Jabłońska (6b), Katarzyna Michalak (5a), Marta Białas (5a).
Nauczycielka wychowania fizycznego p. Janina Bogusz-Wiśniewska jest bardzo dumna z postawy wszystkich dziewczynek, sportowego zacięcia, ogromnego poświęcenia i walki do końca.
Do współpracy w trenowaniu dziewczynek włączyła się p. Anita Powieśnik, która grała w Lidze Śląskiej Piłki Ręcznej. Rodzice naszych zawodniczek przychodzili na mecze, wspierając je słowem i fantastycznym kibicowaniem. Super!

Dyplom

Zdjęcia naszej drużyny można zobaczyć w galerii. ZAPRASZAMY.

Apel z okazji Dnia EuropySpotkanie po latach