Policyjne konsultacje społeczne w sprawie tworzenia mapy zagrożeń

15 lutego 2016

15 lutego funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzili w naszej szkole konsultacje społeczne w sprawie zagrożeń, które odczuwają mieszkańcy sołectwa Moszczenica i osiedle Złote Łany. W trakcie spotkania ze przedstawicielami społeczności lokalnej jastrzębscy stróże prawa przedstawili strukturę organizacyjną komendy, najważniejsze dane dotyczące działań poszczególnych wydziałów. Po zaprezentowaniu informacji statystycznych przekazali koncepcję założeń rozwiązania systemowego „Mapa zagrożeń bezpieczeństwa”. Następnym punktem konsultacji była dyskusja nt. zagrożeń w Moszczenicy oraz anonimowa ankieta, której celem było przekazanie funkcjonariuszom informacji zwrotnej po konsultacjach oraz złożenie własnych propozycji odnośnie tworzenia mapy zagrożeń.

Policjanci i Sznupek w SP16Dzień Kobiet w SP16