Powiatowe zawody minipiłki ręcznej dziewcząt

6 kwietnia 2017

6 kwietnia br. Szkoła Podstawowa nr 16 zorganizowała Powiatowe zawody minipiłki ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięły drużyny z: SP19, SP18, SP20, SP15 i SP16. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

  1. SP16
  2. SP18
  3. SP15
  4. SP19
  5. SP20

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: kapitan – Wiktoria Powieśnik (6a) , bramkarz – Aneta Temich (6b), Julia Neuman (6a), Marta Skotnicka (6a), Katarzyna Zdeb (6b), Dorota Burdzik (6b), Kaja Bednarek (6a), Sonia Cieszkowska (6b), Anna Starzykowska (6a), Wiktoria Worsztynowicz (6a), Martyna Górska (6a), Joanna Jabłońska (6b), Katarzyna Michalak (5a), Kinga Chwast (5a), Marta Białas (5a).
Wiktoria Powieśnik zdobyła 6 bramek, Marta Skotnicka – 4 bramki, natomiast Kasia Zdeb – 2 bramki.
Wygraliśmy wszystkie mecze! Brawa dla naszych dziewczyn!!!
Drużynę do zawodów przygotowała p. Janina Bogusz-Wiśniewska.

Zajęcia z udzielania pierwszej pomocyWyniki eliminacji do IX Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Brzechwy