Śniadanie Daje Moc

6 listopada 2015

6 listopada 2015 r. wzięliśmy udział w 5. edycji programu Dzień Śniadanie Daje Moc. Zazwyczaj ten dzień obchodzony jest 8 listopada, ale w tym roku szkolnym to niedziela. Obchody tego dnia nie są ograniczone do Polski, w Unii Europejskiej 8 listopada przypada Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. To święto jest elementem kampanii na rzecz promocji zdrowego żywienia. Z tej okazji wszystkie klasy 1-6 przygotowały w szkole zdrowe śniadanie, ale nie ograniczyły się tylko do zrobienia posiłku. Zadbały również o odpowiedni wystrój szkoły – gazetki na korytarzach i w klasach. Ponadto nauczyciele zatroszczyli się o pogłębienie wiedzy na temat zasad zdrowego odżywania.

Zobacz zdjęcia z tej imprezy.

Zapraszamy na dyskotekęZaprojektuj swoją szkołę marzeń!!!