Spotkanie po latach

17 maja 2017

12 maja 2017 r. Pan dr Józef Musioł zorganizował spotkanie żyjących absolwentów rocznika 1933, którzy w roku szkolnym 1947/1948 uczęszczali do VIII klasy w moszczenickiej szkole. Pozwalamy sobie przytoczyć listę uczniów tejże klasy:
1. Dudacy Stefan,
25. Waltarówna Gertruda,
26. Pająkówna Otylia,
27. Syrnik Maria.
Jedyny mężczyzna w tym gronie, który cieszy się życiem, to Pan Józef Musioł – doktor nauk prawnych, sędzia Sądu Najwyższego w stanie spoczynku, dziennikarz, literat.
Oprócz szacownego organizatora spotkania wzięło w nim udział 7 pań z powyższej listy.
W części oficjalnej tego zjazdu wzięła udział Pani dyrektor – SP16 Barbara Jędrzejczyk-Masłowska, która pomagała w zorganizowaniu imprezy. Po zagajeniu Pana Józefa Musioła Pani dyrektor złożyła serdeczne życzenia zebranym, a następnie ich pożegnała.

Półfinały Wojewódzkie w Minipiłce Ręcznej DziewczątXV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy