Sukcesy 2009-2010

Wpis na świadectwie za osiągnięcia co najmniej na szczeblu miasta/powiatu:

Klasa Uczennica / uczeń Osiągnięcia
2b Marek Karol I miejsce w miejskim/powiatowym konkursie rysunkowym „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”
3a Piętal Karol I miejsce i tytuł „Mistrza Matematyki” w XV Miejskim/Powiatowym Konkursie Matematycznym
3a Piętal Karol XVI  miejsce w regionie, II w mieście  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym  „Kangur”
3a Marcol Mateusz XIV miejsce w regionie, I w mieście  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym  „Kangur”
3b Wieczorek Marcin XXXII miejsce w regionie, V w mieście w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
4a Babisz Radosław VIII miejsce w regionie, II miejsce w mieście w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
4b Marcinowski Paweł XI miejsce w regionie, III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym
4b Marcinowski Paweł Laureat Powiatowego Konkursu Informatycznego
4b Bugla Bartosz II miejsce drużynowo w minipiłce ręcznej na szczeblu powiatu
5a Filipowicz Gabriela III miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym
5a Filipowicz Gabriela III miejsce w rejonowych zawodach minipiłki ręcznej
5a Kuś Wiktoria III miejsce w rejonowych zawodach minipiłki ręcznej
5a Powieśnik Paulina III miejsce w rejonowych zawodach minipiłki ręcznej
5a Serwotka Monika III miejsce w rejonowych zawodach minipiłki ręcznej
5b Błatoń Maria I miejsce w konkursie plastycznym „Inspiracje muzyczne”
5b Szymura Marek II miejsce w konkursie plastycznym „Miś”
5b Wuwer Justyna III miejsce drużynowo w zawodach minipiłki ręcznej na szczeblu powiatu
6a Borek Emilia I miejsce w powiatowym konkursie informatycznym na graficzny projekt kartki świątecznej
6a Borek Emilia III miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej dziewcząt
6a Nogły Zuzanna I miejsce w powiatowym konkursie informatycznym na graficzny projekt kartki świątecznej
6a Nogły Zuzanna III miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej dziewcząt
6a Kłosek Arkadiusz II miejsce w powiatowym konkursie matematycznym Mat-Mistrz w kategorii drużynowej
6a Kłosek Arkadiusz III miejsce drużynowo w powiatowym konkursie przyrodniczym
6a Kłosek Arkadiusz II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6a Bondos Krzysztof II miejsce w powiatowym konkursie matematycznym Mat-Mistrz w kategorii drużynowej
6a Pająk Bożena III miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej dziewcząt
6a Spandel Karolina III miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej dziewcząt
6a Kura Faustyna III miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej dziewcząt
6a Kalinowski Patryk II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6a Krauze Magdalena III miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej dziewcząt
6a DoBa Dawid II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6a Bondos Paweł II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6a Werczyński Andrzej II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Bębenek Wojciech II miejsce w powiatowym konkursie matematycznym „Mat-Mistrz” w kategorii drużynowej
6b Bębenek Wojciech III drużynowo w powiatowym konkursie przyrodniczym
6b Bębenek Wojciech II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Oślizło Dominika III miejsce w powiatowym konkursie informatycznym na graficzny projekt kartki świątecznej
6b Oślizło Dominika III miejsce w minipiłce ręcznej na szczeblu powiatowym
6b Hrapeć Kinga III miejsce w minipiłce ręcznej na szczeblu powiatowym
6b Okręglicki Kamil II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Kiernicki Michał II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Marszolik Wojciech II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Parzych Radosław II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Fojcik Krzysztof II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Gonsior Kamil II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców
6b Temich Robert II miejsce w powiatowych zawodach w minipiłce ręcznej chłopców