Sukcesy 2010-2011

Wpis na świadectwie za osiągnięcia co najmniej na szczeblu miasta/powiatu:

Klasa Uczennica / uczeń Osiągnięcia
3b Fraj Weronika 1. miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Marii Konopnickiej „WIOSENNA ŁĄCZKA PANA ZIELONKI’’
3b Ledniowska Weronika 2. miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Wierszy Jana Brzechwy
3b Marek Karol 3. miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „POWÓDŹ, POŻAR DNIEM CZY NOCĄ – STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ”
3b Paszek Dominik 2. miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „POWÓDŹ, POŻAR DNIEM CZY NOCĄ – STRAŻ PRZYCHODZI CI Z POMOCĄ”
4a Werczyński Dariusz 2. miejsce w rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
4a Piętal Karol 3. miejsce w regionie a 2 miejsce w powiecie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”
5a Adamczyk Krzysztof 2. miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
5a Babisz Radosław 2. miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych
5a Babisz Radosław 2. miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
5a Babisz Radosław 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5a Trzaskalik Dawid 1. miejsce drużynowo w Miejskim Konkursie Przyrodniczym
5a Trzaskalik Dawid 2. miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
5a Waltar Aleksandra 2. miejsce w Miejskim Konkursie Przyrodniczym
5a Waltar Aleksandra 2. miejsce w rejonowym konkursie „Czerwony Krzyż pomaga”
5b Gwoździewicz Dawid 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5b Bugla Bartosz 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5b Bugla Bartosz 2. miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Bugla Bartosz 2. miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Musiolik Daniel 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5b Musiolik Daniel 2. miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Musiolik Daniel 2. miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Gerlich Marcin 2. miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Plażowej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Filipowicz Gabriela 1. miejsce w Miejskim Konkursie Przyrodniczym
6a Szawerna Karol Aktywność na rzecz innych ludzi w formie wolontariatu – udział w zbiórce pieniędzy w Pradze na akcje humanitarne Caritasu
6a Szawerna Karol 2. miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Plażowej Chłopców
6a Szawerna Karol 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Nielaba Karol 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Młotek Patryk 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Bergius Daniel 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Czerepek Patryk 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Gajda Błażej 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Gonsior Krzysztof 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Gonsior Krzysztof 2. miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych
6b Gonsior Krzysztof 2. miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
6b Michalik Szymon 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Spandel Daniel 3. miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych