Sukcesy 2011-2012

Wpis na świadectwie za osiągnięcia co najmniej na szczeblu miasta/powiatu:

Klasa Uczennica / uczeń Osiągnięcia
1b Woźniak Marcin II miejsce w konkursie plastycznym „Magia Świąt Bożego Narodzenia” w mieście
3a Bednarek Karol I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
3a Starzykowski
Marcin
II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
3a Witek Rafał III miejsce w VII Miejskim Konkursie w Pięknym Czytaniu
3b Danek Dominika I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Dziecięce marzenia”
3b Gruszka Marta III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
4a Ciuraj Agata II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka innego wymiaru”
4a Jania Mateusz II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”
4b Biernat Jakub I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka innego wymiaru”
5a Ciemięga Mateusz I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Ciemięga Mateusz II miejsce w Mini Euro 2012 na szczeblu powiatu
5a Ciemięga Mateusz II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5a Durczok Dorota Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
5a Gawlik Agata II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
5a Kośmicka Martyna II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
5a Marcol Mateusz I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Marcol Mateusz II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka innego wymiaru”
5a Marcol Mateusz II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5a Marcol Mateusz Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
5a Michalak Julia II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
5a Piętal Karol I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Piętal Karol I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży
5a Piętal Karol II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5a Piętal Karol II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
5a Piętal Karol Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
5a Rybarski Szymon I miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Rybarski Szymon II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
5a Rybarski Szymon II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5a Szmuk Kamil I miejsce w Miejskich Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Szmuk Kamil II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
5a Szmuk Kamil III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka innego wymiaru”
5a Werczyński Dariusz II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Werczyński Dariusz II miejsce w Miejskich Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5a Werczyński Dariusz II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Bugla Kacper II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
5b Bugla Kacper II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6a Adamczyk Krzysztof I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w  Zawodach Piłki Siatkowej Plażowej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w  Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6a Adamczyk Krzysztof II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Adamczyk Krzysztof III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6a Babisz Radosław I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Babisz Radosław II miejsce w  Zawodach Piłki Siatkowej Plażowej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Babisz Radosław II miejsce w  Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Babisz Radosław II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6a Babisz Radosław II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Babisz Radosław III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6a Brudny Wojciech II miejsce w  Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Brudny Wojciech II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6a Brudny Wojciech III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6a Brzoza Mariusz I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Brzoza Mariusz II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Burdzik Elżbieta II miejsce w  Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6a Czarnecki Łukasz II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Humaniuk Katarzyna II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6a Humaniuk Katarzyna II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej  na szczeblu powiatu
6a Kargul Anita II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6a Karwot Klaudia II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6a Karwot Klaudia II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6a Karwot Klaudia II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6a Skotnicka Natalia II miejsce w  Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6a Skotnicka Natalia II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6a Skotnicka Natalia II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6a Trzaskalik Dawid II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6a Trzaskalik Dawid II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6a Waltar Aleksandra II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6a Waltar Aleksandra II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6a Waltar Aleksandra II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6b Banaszek Natalia II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6b Banaszek Natalia II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6b Bondos Wiktoria II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Bugla Bartosz I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Bugla Bartosz II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Bugla Bartosz II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Bugla Bartosz II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6b Bugla Bartosz II miejsce w Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Bugla Bartosz II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6b Bugla Bartosz II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Bugla Bartosz III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6b Gajda Dagmara II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Gerlich Marcin II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Gerlich Marcin II miejsce w Zawodach Piłki Siatkowej Plażowej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Gerlich Marcin III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6b Gwoździewicz Dawid I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Gwoździewicz Dawid II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Gwoździewicz Dawid II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6b Gwoździewicz Dawid II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Gwoździewicz Dawid III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6b Homeniuk Kacper II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Homeniuk Kacper II miejsce w Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Homeniuk Kacper II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6b Homeniuk Kacper II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Homeniuk Kacper III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6b Homeniuk Kacper I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Ledwoń Weronika II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Ledwoń Weronika II miejsce w  Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6b Ledwoń Weronika II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6b Marcinowski Paweł I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Matematyka innego wymiaru”
6b Marcinowski Paweł Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Matematyka z elementami Przyrody dla uczniów szkół podstawowych
6b Marcinowski Paweł Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
6b Miąsko Natalia II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Miąsko Natalia II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6b Miąsko Natalia II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6b Musiolik Daniel I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Musiolik Daniel II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Musiolik Daniel II miejsce w Zawodach Minipiłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Musiolik Daniel II miejsce w Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Musiolik Daniel II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6b Musiolik Daniel II miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6b Musiolik Daniel II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Musiolik Daniel III miejsce w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Piłce Nożnej Halowej
6b Parma Hanna II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Parma Hanna II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6b Parma Hanna II miejsce w Miejskim Czwórboju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatu
6b Smoleń Szymon I miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych na szczeblu powiatu
6b Smoleń Szymon II miejsce w Mini-Euro 2012 na szczeblu powiatu
6b Smoleń Szymon II miejsce w Rejonowych Zawodach Minipiłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Tułacz Klaudia II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Tułacz Klaudia II miejsce w Zawodach Minipiłki Ręcznej na szczeblu powiatu
6b Wieczorek Gabriela II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu
6b Zozworek Magdalena II miejsce w Zawodach Minipiłki Koszykowej na szczeblu powiatu