Sukcesy 2012-2013

Wpis na świadectwie za osiągnięcia co najmniej na szczeblu miasta/powiatu:

Klasa Uczennica / uczeń Osiągnięcia
1a Białas Marta I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia”
1b Wójciński Mateusz III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia”
1b Śmieja Bartosz III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Witajcie w naszej bajce – ilustracja do utworów J. Brzechwy”
2b Grygo Brajan II miejsce w Miejskim Konkursie Plastyczno-Literackim pt. “Podajmy sobie ręce – aktywizowanie i włączanie osób z niepełnosprawnością do codziennego życia”
2b Woźniak Marcin II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Magia Świąt Bożego Narodzenia”
2b Kiełkowski Dawid III miejsce w Miejskim Konkursie Literackim pt. „Wiersz o wodzie”
3a Zozworek Sylwester II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym o tytuł: „Mistrza Matematyki klas III”
3a Zozworek Sylwester II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”
3a Humaniuk Natalia III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”
3b Polok Martyna I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski  Dzieci i Młodzieży “Matematyka innego wymiaru”
4a Starzykowski Marcin II miejsce w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu Matematyka Innego Wymiaru
4a Witek Rafał III miejsce w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu Matematyka Innego Wymiaru
4a Witek Rafał III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ”Mój Zwierzak – mój przyjaciel”
4a Wojciechowski Kacper III miejsce  w Miejskim Konkursie Plastycznym ”Mój zwierzak – mój przyjaciel”
4b Herman Julia II miejsce  w Miejskim Konkursie Plastycznym ”Mój zwierzak – mój przyjaciel”
5a Rejmoniak Dawid II miejsce – Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
5a Rejmoniak Dawid I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
5a Rejmoniak Dawid III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
5b Paszek Dominik II miejsce – Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
5b Paszek Dominik I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
5b Paszek Dominik III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
5b Ledniowska Weronika II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
5b Ledniowska Weronika III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
5b Ledniowska Weronika Laureatka XIII Miejskiego Konkursu Informatycznego
5b Mendrela Natalia II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt
6a Błatoń Daniel II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Budniok Kacper I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6a Budniok Kacper III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
6a Budniok Kacper II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Ciemięga Mateusz II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Durczok Dorota II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym Mat-Mistrz w kategorii drużynowej
6a Durczok Dorota III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
6a Durczok Dorota II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Durczok Dorota III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Gawlik Agata II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Grad Dawid II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Kośmicka Martyna II miejsce – Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Kośmicka Martyna III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Kowol Kamila II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój zwierzak – Mój przyjaciel”
6a Kuśka Paweł II miejsce w Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6a Kuśka Paweł I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6a Kuśka Paweł III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
6a Marcol Mateusz II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym Mat-Mistrz w kategorii drużynowej
6a Marcol Mateusz III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
6a Marcol Mateusz II miejsce – Miejskie Zawody Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii indywidualnej
6a Marcol Mateusz III miejsce- Miejskie Zawody Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych
6a Marcol Mateusz II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Michalak Julia II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Michalak Julia III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Nalik Mirela II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Nalik Mirela III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Piętal Karol II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym Mat-Mistrz w kategorii drużynowej
6a Piętal Karol III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym Mat-Mistrz w kategorii indywidualnej
6a Piętal Karol II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”
6a Piętal Karol II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Potysz Wacław II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Rybarski Szymon III miejsce – Miejskie Zawody Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych
6a Rybarski Szymon II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Sitek Natalia II miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży „Matematyka innego wymiaru”
6a Sitek Natalia III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6a Szmuk Kamil I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w ramach projektu Matematyka Innego Wymiaru
6a Szmuk Kamil III miejsce – Miejskie Zawody Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych
6a Szmuk Kamil II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6a Werczyński Darek II miejsce – Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6a Werczyński Darek I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6a Werczyński Darek III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
6a Wija Mateusz II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Drelich Dawid II miejsce – Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6b Drelich Dawid I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6b Drelich Dawid III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
6b Bugla Kacper II miejsce – Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6b Bugla Kacper I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6b Bugla Kacper III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
6b Zajączkowski Dominik II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Temich Adrian II miejsce- Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6b Temich Adrian I miejsce – Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Szkół Podstawowych
6b Temich Adrian III miejsce – Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
6b Temich Adrian II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
6b Kuś Julia II miejsce – Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Łuczak Alicja III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Sitek Paulina II miejsce w  Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Sitek Paulina III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Mendrela Małgorzata II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Mendrela Małgorzata III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Połednik Weronika II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Połednik Weronika III miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Wija Aneta II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt
6b Wija Aneta III miejsce w  Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Klaja Wiktoria II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Klaja Wiktoria III miejsce w  Miejskich Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt Szkół Podstawowych
6b Krzystała Patrycja II miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Ręcznej
Dziewcząt
6b Nielaba Norbert Laureat Miejskiego Konkursu Informatycznego
6b Chemski Remigiusz III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym