Sukcesy 2013-2014

Wpis na świadectwie za osiągnięcia co najmniej na szczeblu miasta/powiatu:

Klasa Uczennica / uczeń Osiągnięcia
2a Karbowniczyn Dawid III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
2a Wójcik Dawid III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Dobisz Błażej III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Grzonka Adrian III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Krzystała Jakub III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Małek Mikołaj III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Masoń Dawid III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Naszko Patryk III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Oleksy Przemysław III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3a Warchocki Kacper III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3b Brzoza Michał III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
3b Burdzik Dorota II miejsce w XX Miejskim Konkursie Ortograficznym
3b Miąsko Maciej III miejsce w XIV Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w okręgu rybnickim
5a Gałgan Marcin II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5a Starzykowski Marcin II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Drelich Klaudiusz II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
5b Marszolik Mateusz II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6a Ciuraj Agata III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Fraj Weronika III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Fraj Wiktoria III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Jania Mateusz II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6a Marcol Nadia II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
6a Misiorowska Karolina III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Polok Paulina III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Potysz Patrycja III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Stożek Wiktoria III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Zapała Daria III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6a Zapała Daria III miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym – 50 lat minęło
6b Firut Mirela III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6b Firut Mirela II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
6b Gajda Mateusz II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6b Ledniowska Weronika II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
6b Ledniowska Weronika Laureatka XIV Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego
6b Ledniowska Weronika III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6b Ledwoń Paulina III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6b Marek Karol II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6b Mendrela Natalia III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6b Niezgoda Sebastian Podczas charytatywnej zbiórki plastikowych korków od butelek pełnił rolę łącznika między Szkołą Podstawową nr 16 w Jastrzębiu-Zdroju i Zespołem Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu
6b Nogły Emilia III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście
6b Paszek Dominik II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych
6b Warnajtys Julia III miejsce w zawodach Minipiłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w mieście