Światowy Dzień Uśmiechu

6 października 2016

W piątek 7 października będziemy obchodzić Światowy Dzień Uśmiechu. Co będzie się działo?
Już od rana członkowie Samorządu Uczniowskiego będą rozdawali naklejki z uśmiechniętą buźką, przyklejcie je w widocznym miejscu, możecie je najpierw pokolorować.
Proponujemy, by każdą lekcję zacząć od opowiedzenia żartu związanego z danym przedmiotem. Mamy nadzieję, że nauczyciele wynagrodzą wysiłek włożony w szukanie odpowiednich dowcipów.
Przede wszystkim uśmiechajcie się, do wszystkich, ciągle, szeroko i radośnie. Na ostatnich lekcjach samorządy klasowe przeprowadzą w każdej klasie głosowanie, w którym wybierzecie trzech najbardziej uśmiechniętych uczniów i wręczą im przygotowane przez siebie ordery.
Życzymy Wam bardzo uśmiechniętego dnia.
Kinga, Patryk, Aneta (Rada Samorządu Uczniowskiego) i Zofia Prządka (opiekun SU).

Wyniki wyborówDzień Edukacji Narodowej