Nareszcie możemy korzystać z nowego boiska!

9 czerwca 2016

7 czerwca br. ksiądz proboszcz Andrzej Drabik w asyście ks. wikariusza Tomasza Marecika i o. Dymitra Żeglina poświęcił nowe wielofunkcyjne boisko sportowe przy naszej szkole. Pani prezydent Anna Hetman uroczyście ogłosiła otwarcie obiektu dla uczniów i złożyła im życzenia rozwoju talentów sportowych i rywalizacji w duchu fair play. W czasie uroczystości towarzyszyły jej pani Maria Pilarska, naczelnik Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji, oraz pani Małgorzata Filipowicz, radna naszego miasta. Wśród zaproszonych gości znalazł się również pan Aleksander Nowrot, koordynator robót budowlanych.
Mistrzem ceremonii była pani Zofia Prządka, natomiast część artystyczną – w której wystąpili uczniowie Gimnazjum nr 2 – przygotowała pani Małgorzata Królewska.
Po zakończeniu części oficjalnej pani dyrektor Barbara Jędrzejczyk-Masłowska zaprosiła gości na poczęstunek.

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć w naszej galerii. ZOBACZ.
Filmy dostępne są tutaj:
1. Pierwsza część uroczystości. ZOBACZ.
2. Prezentacja nowego boiska. ZOBACZ.
3. Druga część uroczystości. ZOBACZ.

Podziękowanie dla strażakówNo przecież czytamy!