XII Wojewódzkie Zawody Zabytkowych Sikawek Konnych w Jastrzębiu-Zdroju

15 czerwca 2016

11 czerwca Dziecięca Drużyna Strażacka w składzie: Patryk Tomaszewski (1c), Szymon Łoboda (2a), Jakub Spandel (2a), Dominik Koczor (2b), Kamil Krzyształa (2b), Mateusz Maleńczak (2b), Krzysztof Mendrela (2b), Jakub Wala (2b), Bartosz Kapciak (2c) oraz Paweł Kasieczka (SP5) – brała udział w XII Wojewódzkich Zawodach Zabytkowych Sikawek Konnych w Jastrzębiu-Zdroju. Na skwerze przy ul. Północnej nasi najmłodsi strażacy mieli okazję pokazać swoją sprawność i sprawdzić się w konfrontacji z innymi drużynami. Za występ w zawodach chłopcy otrzymali pamiątkowe medale. Życzymy im dalszych sukcesów.
Zapraszamy do naszej galerii, w której zamieściliśmy fotorelację z udziału w imprezie drużyny z naszej szkoły. ZOBACZ.

Ewa i Paulina najlepsze w mieścieNocka