Zajęcia pozalekcyjne

  • Zajęcia dodatkowe w II półroczu roku szkolnego 2016/2017

    • Sebastian Bartek
      Zajęcia rozwijające zainteresowania j. angielskim w klasie 4ab


      środa 8.00-8.45
    • Janina Bogusz-Wiśniewska
      Zajęcia rozwijające zainteresowania z wychowania fizycznego dla klas 4-6

      środa 14.30-15.15
    • Iwona Brudny
      Zajęcia rozwijające zainteresowania j. polskim w klasie 3b

      piątek 8.00-8.45
    • Elżbieta Brzoza
      Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla klasy 3c

      wtorek 11.50-12.35
    • Elżbieta Brzoza
      Zajęcia rozwijające zainteresowania j. polskim w klasie 3b

      piątek 8.00-8.45
    • Zuzanna Ciepał
      Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne dla klas 2-6

      poniedziałek 14.30-15.15
    • Jacek Chrabąszcz
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 5b

      poniedziałek 8.00-8.45
    • Ks. Andrzej Drabik
      Zajęcia rozwijające zainteresowania z religii dla klas 6ab (raz w miesiącu)

      piątek 13.30-14.25
    • Katarzyna Gniza
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2b

      środa 9.50-10.35
    • Katarzyna Gniza
      Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla klasy 2b

      poniedziałek 12.45-13.30
    • Jolanta Klyszcz
      Zajęcia rozwijające zainteresowania teatralne dla klas 2-6

      piątek 13.40-14.25
    • Małgorzata Koczor
      Zajęcia biblioteczne

      środa 14.00-15.00
    • Karolina Kostorz
      Zajęcia rozwijające zainteresowania z wychowania fizycznego dla klas 4-6

      wtorek 14.30-15.15
    • Mariola Kozłowska
      Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze dla klas 5b

      czwartek 13.40-14.25
    • Barbara Królica
      Zajęcia rozwijające zainteresowania plastyczne dla klasy 3a

      czwartek 12.45-13.30
    • Olga Krzystała
      Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla klasy 2a

      piątek 11.50-12.35
    • Maria Masłowska
      Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne dla klasy 5b

      poniedziałek 8.00-8.45
    • Alicja Hebda-Mycka
      Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki dla klasy 4a (co 2 tygodnie)

      poniedziałek 8.00-8.45
    • Joanna Myśliwiec
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2d

      poniedziałek 9.50-10.35
    • Małgorzata Ostrzołek
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 2c

      środa 11.50-12.35
    • Małgorzata Ostrzołek
      Zajęcia rozwijające zainteresowaniamatematyczne w klasie 2c

      poniedziałek 12.45-13.30
    • Zofia Prządka
      Zajęcia rozwijające zainteresowania j. polskim w klasach 4ab5a6a

      czwartek 13.40-14.25
    • Zofia Prządka
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla klasy 4ab

      piątek 13.40-14.25
    • Zofia Prządka
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla klasy 6a

      poniedziałek 14.30-15.15
    • Zofia Prządka
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla klasy 5a

      wtorek 8.00-8.45
    • Magdalena Rduch-Grzęda
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 3a

      piątek 11.50-12.35
    • Magdalena Rduch-Grzęda
      Zajęcia rozwijające zainteresowania j. angielskim w klasie 3a

      poniedziałek 12.45-13.30
    • Szymon Staniszewski
      Zajęcia rozwijające zainteresowania muzyczne dla klas 4-6

      piątek 13.40-14.25
    • Monika Wydra-Piotrkowska
      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla klasy 4b i 5a

      czwartek 13.40-14.25