Zawody w piłce ręcznej chłopców

30 marca 2015

20 marca w naszej szkole miały miejsce Miejskie Zawody w Minipiłce Ręcznej Chłopców. Nasza drużyna zajęła w nich 2. miejsce, występując w składzie: bramkarz – Szymon Trzaskalik (5a), Klaudiusz Drelich (6b), Marcin Starzykowski (6a), Marcin Gałgan (6a), Radosław Czupryniak (6b), Julian Kałuża (6a), Wojciech Rudol (6a). Skład uzupełnili zawodnicy rezerwowi: Mateusz Wójciński (3b), Mateusz Marszolik (6b), Antoni Moskwa (5b), Adam Mikulski (5a), Rafał Witek (6a), Bartosz Polit (6b). Zajęcie drugiego miejsca za zespołem z SP5 nie dziwi, ponieważ trudno było rywalizować z drużyną, której zawodnicy 6 godzin tygodniowo poświęcają na treningi piłki ręcznej. Naszej drużynie należą się gratulacje! Zajęcie drugiego miejsca zawdzięczamy nie tylko zawodnikom, ale również p. Karolinie Kostorz, która ich przygotowała do zawodów.

dyplom-pilka-reczna
Zawody minipiłki koszykowej dziewczątSukces Adriana Grzonki